micovehry.czNa těchto stránkách se dozvíte informace o volejbalovém klubu SKI Rychnov nad Kněžnou, amatérském smíšeném týmu, který se pravidelně účastní rychnovské amatérské volejbalové ligy. Najdete zde stručnou charakteristiku našeho klubu i jeho členů, zabrousíme do historie, ale hlavně vám poskytneme informace o našich výsledcích v RVLNSD (Rychnovská volejbalová liga neregistrovaných smíšených družstev) i v ostatních sportovních aktivitách. Většina akcí je doplněna fotkami, ze kterých můžete nasát atmosféru událostí a poznat jednotlivé aktéry.

Chcete-li se s námi jakkoliv blíže seznámit, domluvit přátelská utkání, společná letní soustředění, navázat dlouhodobou spolupráci a pod., napište nám. Vítáme nové kontakty s podobnými volejbalovými nadšenci všeho věku, kteří hrají volejbal amatérsky, pro potěšení, radost z pohybu, pro přátelství na hřišti i mimo něj, kteří mají rádi humor a dobré pivo.


V současnosti je náš klub tvořen zhruba 16 členy, ale tento počet se neustále mění. Někteří chodí trénovat pravidelně a s chutí, jiným se to vždy z nejrůznějších důvodů nehodí, a další se objeví jen sporadicky několikrát v roce. Trénujeme dvakrát v týdnu, vždy ve čtvrtek a v neděli. Kromě účasti v Rychnovské volejbalové lize neregistrovaných smíšených družstev se, v rámci možností, snažíme vyrazit i na jiné turnaje neregistrovaných, pořádaných v blízkém i širokém okolí..:  To jsme my, Skíni  :.

volejbalový klub SKI

Copyright © 2005-2007 JardaSt